тел/факс +38(044) 501-70-64
моб +38(093) 329-64-04
З питань продукції :
+38(044) 221-87-57

04086, Київ, а/я 31
SiteHeart
 

Новости Интерлабсервис

27.05.2019

Діагностика захворювань, що передаються кліщами

З настанням тепла в лісах, парках і скверах активізуються кліщі. Тому, перебуваючи на природі, варто потурбуватися про власну безпеку, аби не підхопити цього паразита. Інфекції, що передаються кліщами є дуже небезпечними для людини, а в деяких випадках наслідки можуть бути летальними. Вчасне виявлення та видалення кліща, а також діагностичні та лікувальні заходи є дуже важливими. Обов’язково необхідно принести видаленого кліща на аналіз до лабораторії.

Найпоширенішими на території України інфекціями, що передаються кліщами є:

Енцефаліт
Хвороба Лайма (бореліоз)
Геморагічна лихоманка Крим-Конго
Гранулоцитарний анаплазмоз
Ерліхіоз

Збудниками кліщового енцефаліту є іксодові кліщі. Біологічний матеріал на аналіз здають через 2 тижні після укусу. Для аналізу можна здавати кров, лімфу чи ліквор. Ефективно детектує наявність вірусу в зразку набір реагентів AmpliSens® TBE –FRT PCR kit, 120 шт.

При підозрі на бореліоз, перш за все необхідно здати на аналіз саму комаху. Аналіз зможе показати чи був кліщ носієм вірусу бореліозу (хвороби Лайма) чи ні. Для цього використовується набір реагентів AmpliSens® Borrelia burgdorferi sensu lato –FRT PCR kit, 60 шт.

У вірусу лихоманки Крим-Конго інкубаційний період становить 1-14 днів. В якості біологічного матеріалу для аналізу підходять кров, сеча і ліквор. Для такого аналізу є набір реагентів AmpliSens® CCHFV-FRT PCR kit, 60 шт.

Через ослаблення імунітету гранулоцитарний анаплазмоз часто супроводжується бактеріальними, вірусними чи грибковими інфекціями. Для діагностики використовуються цільна кров, плазма та лейкоцити. Оскільки анаплазмоз детектується лише в сукупності з іншими інфекціями, то для його визначення застосовується мультипрайм набір реагентів AmpliSens® TBEV, B.burgdorferi sl, A.phagocytophillum, E.chaffeensis/E.muris-FRT PCR kit, 60 шт.

Ерліхіоз теж діагностується в сукупності з іншими інфекціями, тому для його визначення теж застосовується мультипрайм набір реагентів AmpliSens® TBEV, B.burgdorferi sl, A.phagocytophillum, E.chaffeensis/E.muris-FRT PCR kit, 60 шт. В якості біологічного матеріалу використовується кров.

Варто зазначити ряд переваг тест-систем від «АмпліСенс» для діагностики інфекцій, що передаються кліщами:
1. Виявлення найпоширеніших інфекцій
2. Наявність наборів для мультиплекс-ПЛР
3. Широке розповсюдження в світовій практиці